Pētījumi

2018. gadā veicām unikālu pētījumu par personāla attīstības jautājumiem Baltijas organizācijās.
Lasīt vairāk

Neapšaubāmi, ka personāla attīstības nozīme organizācijās aizvien pieaug, taču tajā pašā laikā tā ir personāla vadības funkcija ar visneskaidrākajām vadlīnijām un atšķirībām Baltijas uzņēmumos. Šai jomā ir vairāki interesanti starptautiski pētījumi, taču trūka visaptverošu pētījumu par personāla attīstības pieejām Baltijas valstīs.

Tāpēc, mēs, organizāciju attīstības konsultāciju uzņēmums “BLEND consulting” un Psiholoģijas un KBT centrs “Intellego”  veicām pētījumu, kura mērķis bija izpētīt, kāda ir personāla attīstības prakse Baltijas organizācijās, noskaidrojot gan reālo organizāciju pieeju mācību risinājumu izvēlē, gan uzņēmumu vadītāju attieksmi pret personāla attīstības jautājumiem.Ja arī Tevi interesē ieraudzīt Latvijas un Baltijas organizāciju mācību funkcijas kopainu, aicinām Tevi iepazīties ar pētījuma rezultātiem un galvenajām atziņām šeit.

Vai darbinieku apmācība Latvijas organizācijās atbilst mācību funkcijas tendencēm pasaulē? Pētījums veikts 2020.gadā.
Lasīt vairāk

2020.gadā BLEND Consulting veica pētījumu, vai darbinieku apmācība Latvijas organizācijās atbilst mācību funkcijas tendencēm pasaulē? Guvām atziņas, ka mācības ir ļoti aktuālas (82,8% aptaujāto), taču tikai mazāk par pusi no aptaujātajām organizācijām ir skaidrs mācību budžets, mācību speciālisti reti var pateikt, kā mācības ietekmē biznesa attīstību un nepieciešama mācību plānošanas uzlabošana.

Aptaujāti vairāk kā 100 Latvijas organizāciju dažāda līmeņa vadītāji un personāla speciālisti. Ar rezultātu apkopojumu vari iepazīties te: pētījums.

Uz pētījuma rezultātu pamata ir izveidots organizāciju pašdiagnostikas rīks. Izmanto to, lai novērtētu mācību lomas nozīmīgumu savā organizācijā.

Sazinies ar mūsu konsultantiem, lai uzzinātu vairāk par mācību auditu!